W Łodzi można się zakochać od pierwszego wejrzenia, zwłaszcza stojąc na ulicy Piotrk
Czas wolny,  Dom

Witamy w Łodzi!

Moi rodzice są wciąż aktywni zawodowo i prowadzą rodzinny interes gastronomiczny. Zbiegiem różnych przypadków i zawirowań losu ów interes rozkręcił się w Łodzi – tam znaleźli niszę i skutecznie ją wypełnili proponując Łodzianom pyszne i świeże jedzenie w góralskim stylu. Teraz przyszedł czas na poważną decyzję – koniec mieszkania na poddaszu restauracji, czas na zakup własnego lokum.

Komfort i bezpieczeństwo

Eleganckie bloki i zadbana przestrzeńwokół nich to właśnie Łódź w nowej odsłonieSzukając mieszkania w Łodzi, rodzice stawiają przede wszystkim na komfortowe usytuowanie, gwarantujące z jednej strony szybki dojazd do restauracji, a z drugiej – spokojne i ciche otoczenie, bez nieustannego zgiełku tak bardzo charakterystycznego dla wszystkich dużych polskich miast. Po latach mieszkania w szarych blokowiskach mających PRL-owskie korzenie, pragną nowoczesności i odrobiny luksusu, gustownie i elegancko zaprojektowanego zarówno samego budynku, jak i całego osiedla. Strzeliste bloki, wyposażone w szybkie i bezpieczne windy, z przestronnymi wnętrzami i ciekawie zaprojektowanymi mieszkaniami o różnych metrażach (do wyboru, do koloru!), ale koniecznie z ładnymi balkonami to spełnienie ich wyobrażeń o idealnym lokum.

Radość urządzania

Wysokie bloki nie muszą być nudne - wszystko w rękach projektanta, możliwości jest coraz więcejPo kilku miesiącach intensywnego przeglądania ofert udało im się znaleźć idealne mieszkanie w Łodzi. Całodobowo chronione, z podziemnym parkingiem, zielone i ciche, choć do najbardziej znanej łódzkiej ulicy Piotrkowskiej jest stąd jedynie 15 minut spacerkiem. Podpisali już umowę i czekają na klucze. Póki co rzucili się w wir planowania wnętrz, z przyjemnością skorzystali z darmowych konsultacji projektantów wnętrz zorganizowanych specjalnie dla przyszłych mieszkańców osiedla i… kupują, kupują, kupują! Mam nadzieję, że wszystko się uda i Wielkanoc spędzimy w ich nowym mieszkaniu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.