Walizka? Do wyboru, do koloru! Ja stawiam na te kolorowe i wzorzyste
Czas wolny

Walizka gotowa? Wakacje tuż tuż!

Zbliżające się wakacje i urlop wymaga wyciągnięcia z najgłębszych zakamarków szafy lub garderoby naszych walizek.Kiedy je kupiliśmy? Ile miejsc już z Wami zwiedziły? W tym roku jeszcze da radę, czy jedna musicie pomyśleć nad szybkim kupnem nowej sztuki? Wasza walizka może być maksymalnie uniwersalna, w stonowanym kolorze i bez żadnych wzorów, czy ozdób lub zupełenie szalona, odzwierciedlająca wasz wakacyjny nastrój i to, co wam w duszy gra. A zatem… jaka jest wasza walizka? 

Walizka dla każdego

Wybierając walizki dla rodziny z dziećmi warto wziąć pod uwagę przede wszystkim ich gabaryty, ale również materiał, z którego zostały wykonane (musi być solidny!). Najwygodniej jeśli każdy członek rodziny będzie miał inny kolor walizki.

Walizka ma być przede wszystkim solidna i funkcjonalna, by bez szwanku przetrwać podróż

Warto mieć świadomość, że rodzinna walizka będzie musiała znieść znacznie więcej niż walizka dorosłej osoby, podróżującej w pojedynkę lub z innymi dorosłymi… Tak, chodzi mi o dzieci i ich pomysły 😉

Walizka rodzinna musi być wykonana z solidnego materiału, który zniesie znacznie więcej niż tylko podróż

Wybierając walizkę koniecznie zwróćmy uwagę na sposób jej wykończenia. To od niego w znacznej mierze będzie zależało, czy nasz bagaż nie rozejdzie się w szwach…

Wykończenie walizki jest bardzo ważne - im solidniejsze, tym bezpieczniejszy będzie nasz bagaż

Walizki kiedyś? Były bardzo stylowe, najczęściej wykonane ze skóry lub… tektury. Te pierwsze mogły służyć rodzinie przez wiele pokoleń, te drugie były zdecydowanie mniej trwałe.

Walizki kiedyś były bardzo stylowe, a te wykonane ze skóry mogły służyć właścicielowi przez długie lata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.