Obecnie na rynku mamy szeroki wybór śniadaniówek dla dzieci

Śniadaniówka śniadaniówce nierówna

 Każdy rodzic dziecka, które właśnie zaczyna przygodę ze szkołą martwi się o… jedzenie. Do tej pory maluch jadł pod mniejszym lub większym nadzorem dorosłych – pań przedszkolanek, babć lub mamy i taty. Teraz przyjdzie mu posilić się w szkole, na długiej przerwie, a nauczyciel nawet jeśli doglądnie to na pewno nie będzie z uczniem bawił się w „samolociki” i „jeszcze jedną łyżkę za mamusię”. Musimy zatem zadbać, by w śniadaniówce dziecka były rzeczy, które zna i lubi (to nie czas na eksperymenty!). Ważna jest również sama śniadaniówka – powinna być łatwa w obsłudze (bez trudnych do otworzenia zatrzasków), funkcjonalna i… ładna.

Little Life ma w swojej ofercie śniadaniówki w kształcie małych „walizeczek”. Zapinane na wygodny zamek, z praktyczną siatkową przegródką na sztućce i serwetkę, pojemne i w wielu wygodnych wzorach i kolorach.

Śniadaniówka idealna dla zerówkowiczów, którzy jeszcze nie muszą dźwigać do szkołu plecaka z książkami

Tak prezentuje się w środku:

Śniadaniówka w formie torby marki Little Life to wygodne rozwiązanie dla maluchówNiedrogą, plastikową śniadaniówkę znajdziemy w Ikei. Sympatyczna mordka psa może pomieścić wiele smakołyków.

Ikeowskie pudełko na drugie śniadanie w kształcie sympatycznej mordki psa

 

Pierwowzorem śniadaniówki były lunch boxy. Praktyczny podział pojemnika na kilka mniejszych pozwala zapakować do wewnątrz różne rzeczy, o różnej konsystencji – bez obawy, że się zmieszają.

Lunchbox marki Goodbyn ma wygodne przegródki, żeby produkty się nie mieszały

Rewelacyjny eko pomysł dla starszych dzieci. Jeżeli nie potrzebują całych śniadaniówek, bo wiemy, że najedzą się kanapką (lub kilkoma) – sprawmy sobie i im wielorazowe serwetki do pakowania kanapek. Piękne i modne!

Wielorazowe serwetki na kanapki, na rzepa

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.