Zdrowie

Skinoren krem do zadań specjalnych

Nie zawsze i nie wszystko jest dokładnie takie jak byśmy chcieli. Dotyczy to każdej sfery naszego życia i… może dotyczyć nas samych. Dłuższe nogi, gęstsze włosy, większe oczy… Większość kobiet jest w stanie wymienić minimum jedną rzecz, którą chciała by zmienić w swoim wyglądzie. Wśród problemów, które skutecznie psują nam samopoczucie i negatywni wpływają na samoocenę jest cera trądzikowa. Twarz, która wygląda jak u nastolatki, mimo że jesteśmy już zdecydowanie dorosłe? Jeśli, podobnie jak ja, bezskutecznie szukacie specyfiku, który może Wam pomóc w rozprawieniu się z tym problemem – przetestujcie Skinoren krem. Może pomoże? 

Kwas azelainowy

Składnikiem czynnym Skinorenu jest kwas azalinowy, który występuje w produktach wysokoziarnistychSkinoren krem to lek dostępny w aptekach bez recepty i przeznaczony dla osób, które borykają się z problemem skóry trądzikowej, choć okres dojrzewania mają już dawno za sobą. Substancją czynną leku jest kwas azelainowy, który jest substancją naturalnie występującą w ludzkiej skórze i w… produktach pełnoziarnistych. Jego historia w dermatologii zaczęła się w latach 80-tych XX wieku, kiedy to zespół dermatologów pod kierunkiem pani dr Marcelli Nzzaro-Porro przeprowadził badania nad rozjaśnianiem skóry właśnie z użyciem kwasu azaleinowego. Okazało się wówczas, że substancja ta nie tylko rozjaśnia skórę, ale również wykazuje sporą skuteczność w zwalczaniu zmian trądzikowych. Jak działa? Przede wszystkim przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie, ale również: przeciwłojotokowo i hamując nadmierne rogowacenie naskórka (minimalizując tym samym ryzyko powstania zaskórników).

Jak działa Skinoren krem?

Skinoren krem to lek dostępny w aptekach bez recepty i zalecany w leczeniu trądziku dorosłych i trądziku różowategoSkinoren krem może być stosowany przez osoby dorosłe. Należy nakładać go na miejsca objęte zmianami trądzikowymi, na skórę oczyszczoną i osuszaną, najlepiej rano i wieczorem. Skuteczność leczenia zależy m.in. od regularności w stosowaniu – pierwsze efekty mogą się pojawić w ciągu 2-4 tygodni. Skinoren krem jest na ogół dobrze tolerowany i może być stosowany przez dłuższy czas – to ogromny plus leku, gdyż trądzik dorosłych i trądzik różowaty są chorobami o charakterze przewlekłym. Dobrą wiadomością jest również fakt, że Skinoren krem można stosować razem z dowolnymi, ulubionymi kosmetykami, a leczenie za pomocą Skinorenu pozwala na eksponowanie skóry na słońce. Lato za pasem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.