Skakanie wyzwala radość i pozwala spożytkować energię... Skaczmy więc!
Zabawa

Skaczmy do góry jak kangury!

Skakańce, dmuchańce i trampoliny to ulubione urządzenia rozrywkowe większości dzieci. To również przestrzeń, w której mogą bezpiecznie spożytkować każdą ilość energii (z jej nadmiarami włącznie!). Jeżeli więc szukamy solidnego sprzętu, który skutecznie zajmie dzieci na przydomowym placu zabaw – zainwestujmy w trampolinę. Szukając zaś imprez dedykowanych dzieciom – wybierajmy te, które wśród atrakcji dla maluchów mają różnego rodzaju dmuchańce. I to najlepiej za darmo, bo w innym razie… drenaż kieszeni gwarantowany!

Najmłodsze dzieci najchętniej będą bawić się w suchym basenie z piłkami. Dzięki dmuchanym lub piankowym ściankom jest w pełni bezpieczny dla maluchów, które mogą eksplorować go na wiele różnych sposobów.

Suchy basen to idealne miejsce dla maluchów - kolorowe i ciekawe

Dmuchany zamek to najpopularniejsze urządzenie w kategorii dmuchanych urządzeń dla dzieci. W zależności od rozmiaru i zaleceń animatorów opiekujących się zamkiem – skorzystają z niego zarówno starsi, jak i młodsi.

Dmuchany zamek to bezpieczna przestrzeń dla małych i dużych, ważne tylko by była użytkowana zgodnie z instrukcją

Uniwersalnym urządzeniem, które łączy w sobie kilka innych jest dmuchany plac zabaw – w jego wnętrzu (w zależności od modelu) znajdziemy: zjeżdżalnie, suchy basen i np. tor przeszkód.

Dmuchany plac zabaw to atrakcja uniwersalna - łącząca kilka innych funkcjonalności

Wysokie, kilkumetrowe zjeżdżalnie to atrakcja dedykowana starszym dzieciom, które sprawnie się wspinają i nie boją wysokości oraz prędkości.

Wysokie, ponad sześciometrowe zjeżdżalnie przeznaczone są dla starszych dzieci, a nawet... dorosłych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.