Ślubowaliśmy sobie miłość, pielęgnujmy ją
Czas wolny,  Dzieci

Rodzice na randce

Gdy w domu pojawiają się dzieci – cała nasza uwaga skupia się właśnie na nich. Wszystko co robimy, robimy z myślą o ich dobrostanie. Staramy się tak zorganizować codzienność, by spędzać z dziećmi jak najwięcej czasu, by czuły się kochane i ważne. Zdarza się, że w tym codziennym zagonieniu zapominamy, że oprócz bycia mamą i tatą jesteśmy również partnerami, żoną i mężem… Wiosna to dobry czas, by się zakochać – na nowo, w sobie nawzajem. Zorganizujmy więc opiekę dla naszych dzieci – dziadkowie z pewnością chętnie nam pomogą – i wyjdźmy z domu tylko we dwoje. Randka? Dlaczego nie!

Kino

Rodzice w kinie, strach się bać!Kiedy ostatnio byliśmy w kinie? No przecież całkiem niedawno, ledwie miesiąc temu, na… Pingwinach z Madagaskaru, a jeszcze wcześniej na Dzwoneczku, Pszczółce Mai i Kopciuszku. A kiedy ostatnio oglądnęliśmy na dużym ekranie film dozwolony od lat minimum 16? Hmm… Dobre kilka lat temu, przed przyjściem na świat pierwszego dziecka… Wybierzmy się zatem do kina. Jeżeli to nasze pierwsze wyjście bez dzieci – kupmy bilety na seans, który pozwoli nam wrócić do domu przed dobranocką. Wówczas faktycznie się zrelaksujemy i oglądniemy film, zamiast zamartwiać się o nasze pociechy – zjadły kolację?, pozwoliły się babci wykąpać?, zasnęły?.

Kabaret, teatr lub koncert

Zaszaleć na koncercie jak przed latyNic tak nie poprawia humoru jak duża porcja śmiechu! Sprawdźmy więc kiedy ulubiona grupa kabaretowa zawita do naszego miasta i zarezerwujmy dwa bilety. A może ubierzemy się elegancko i odwiedzimy teatr? Spektakl komediowy to gwarancja udanego, pełnego zdrowego śmiechu, wieczoru. Polskę coraz częściej odwiedzają światowe gwiazdy i dają niezapomniane koncerty. Skorzystajmy z wolnego wieczoru i zafundujmy sobie ogromną dawkę niesamowitych emocji – zobaczmy na żywo idola naszej młodości. Zapalniczki w górę!

Kolacja tylko we dwoje

Romantyczna kolacja tylko we dwojeKażdy rodzic doceni możliwość zjedzenia posiłku tylko we dwoje, bez konieczności: dolewania, podawania, wycierania itd. Po prostu usiądźmy przy restauracyjnym stoliku i pozwólmy się obsłużyć. Delektujmy się ciszą i ciepłym posiłkiem, od którego nikt z żadnego powodu nas nie odrywa. A po kolacji wybierzmy się na spacer – możemy chwycić się za ręce i iść swoim tempem, bez podbiegania, pilnowania, upominania, szukania…

Randki powinny być obowiązkowe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.