Błyszczące i z kryształkami? Romantycznie i z klasą!
Moda

Pomysł na prezent dla mamy!

Panowie, mężowie, partnerzy zapracowanych mam! Wiecie, że już za miesiąc święta? To zdecydowanie ostatni moment, by na spokojnie wybrać prezent, który sprawi przyjemność kobietom bliskim waszym sercom! Biżuteria to zawsze doskonały pomysł i zdecydowanie lepszy niż zestaw garnków (choćby najpotrzebniejszych!), albo toster, czy filiżanki. Nowa para kolczyków lub naszyjnik to komunikat, że wciąż postrzegacie nas przez pryzmat bycia kobietami, a nie tylko żonami, czy mamami. Poniżej znajdziecie garść inspiracji, które być może pozwolą Wam się odnaleźć w sklepie jubilerskim. Powodzenia! 

Oryginalność zawsze w cenie! Unikatowe, niebanalne kształty kolczyków sprawiają, że prezent jest jeszcze bardziej wyjątkowy!

Oryginalne kolczyki to doskonały pomysł na unikatowy prezent

A może coś lżejszego Jeśli nie jesteście pewni, czy kobieta lubi duże i rzucające się w oczy dodatki – postawcie na skromniejsze, ale wciąż oryginalne kolczyki.

Urocze, delikatne i lekkie kolczyki to doskonały prezent dla kobiety, która nie lubi rzucających się w oczy dodatków

Przed Wami wielkie sylwestrowe wyjście? Pierwsze od pojawienia się dziecka? Sprawcie swojej żonie lub partnerce eleganckie kolczyki, które będzie mogła założyć do kreacji (uwaga: najlepiej zróbcie zdjęcie sukienki i pokażcie je u jubilera!).

Eleganckie kolczyki na wielkie wyjście - doskonały pomysł na prezent, jeśli planujecie Sylwestra

Jeśli nie wicie co wybrać – wybierzcie neutralne kolory i naturalne kamienie. Może taki zestaw?

Zestaw w naturalnej kolorystyce i z naturalnymi kamieniami zawsze się obroni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.