Z piasku można stworzyć naprawdę rewelacyjne i realistyczne rzeźby, takiego konia na przykład
Zabawa

Plaża, piasek… rzeźba!

Lato już się zaczęło! Jeszcze chwilę i ruszymy masowo na plaże. Plaża to piasek, a piasek to nieograniczone wręcz możliwości zabawy. Wystarczy spojrzeć na dzieci, które w piasku potrafią gotować i budować, organizować domy, zamki, garaże, ekskluzywne SPA, zalewy, akwaria i wiele, wiele innych. Może weźmy przykład z dzieci i zamiast odgradzać się od sąsiadów kilometrami parawanów – zróbmy jakąś rzeźbę. Wspólnie, ponad parawanowymi podziałami! 

Oto garść inspiracji:

Owadów na plaży jest całkiem sporo. Dominują pszczoły, które zlatują się tłumnie do naszych słodkich napoi i drożdżówek z dżemem. Może więc wyrzeźbmy pająka? Lub jakiekolwiek inne stworzonko latające w giga rozmiarze?

Piaskowy pajączek? Raczej piaskowy pająk gigant! Kto umie zrobić takiego potwora?

Nie lubimy owadów? Zróbmy coś maksymalnie odjazdowego! Co powiecie na motocyklistę? Teraz to już tylko wiatr we włosach (z piasku!).

Motocyklista z piasku? Byle nie zwiał go wiatr!

A może by ta coś na przegryzkę? Postarajcie się tylko, że by rzeźba nie wyglądała zbyt realistycznie, bo chrzęszczący między zębami piasek to nic przyjemnego!

Ciasteczko z piasku? Pyyyycha! Uwaga: nie do jedzenia!

Plaża z wydmami? Możecie zrobić naprawdę imponującą rzeźbę sporych rozmiarów wykorzystując właśnie naturalne pochyłości terenu.

Piaskowe drzewo? Nie wygląda na zadowolone... To tylko piasek

Pamiętajcie, że to tylko ambitne inspiracje. My may się po prostu bawić, a nasze rzeźby nie muszą zdobywać nagród w piaskowych konkursach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.