Pizza przez internet to doskonała alternatywa dla tradycyjnego obiadu - pozwólmy sobie odpocząć od gotowania raz na jakiś czas

Pizza przez internet? Smaczny pomysł!

Są takie chwile w życiu każdej matki, gdy po prostu… nie ma siły gotować! Na samą myśl o uklepaniu jeszcze jednego kotleta lub obraniu kolejnej marchewki i pietruszki na jedyną akceptowaną przez wszystkich członków rodziny pomidorówkę po prostu cierpnie jej skóra. To dobry moment, by przekonać samą siebie, że pizza przez internet może być wyśmienitą alternatywą dla tradycyjnego obiadu. I nie mówimy tutaj o zamawianiu jej codziennie i całkowitej rezygnacji z gotowania, ale o daniu sobie przyzwolenia na odpuszczenia raz na jakiś czas. Tym bardziej, że odpowiednio skomponowana pizza może być wartościowym posiłkiem. Wystarczy wybrać dostawcę, który gwarantuje najwyższej jakości ciasto i świeże składniki. 

Jaka pizza przez internet zaspokoi gusta smakowe Twojej rodziny?

Pizza w swojej klasycznej postaci powinna być z serem mozzarella, sosem pomidorowym i zielonym dodatkiem (np. rukolą). Wersję bez „tego zielonego” lubi większość dzieci.Pizza z mozzarellą i pomidorami smakuje większości dzieci, choć oczywiście w większości przypadków konieczne jest zdjęcie "tego zielonego"

 

 

 

 

Parmezan i szynka parmeńska to wyższa szkoła jazdy i smaku. Za taką pizzą nie przepadają dzieci, ale uwielbiają ją dorośli…Pizza z szynką parmeńską i parmezanem to rarytas i przysłowiowe "niebo w gębie"

 

Owoce morza na okrągłym cieście? Jednym ślinka cieknie na samą myśl, a inni nawet nie chcą myśleć tym czymś w skorupce. Pycha, czy nie?Pizza z owocami morza to propozycja dla smakoszy małży, ostryg, skorupiaków i krewetek. Pycha, czy jednak nie?

Pamiętajcie o opcji „pół na pół”, w której możecie podzielić jedną pizzę na dwie połówki z różnymi dodatkami. To doskonałe rozwiązanie, gdy kubki smakowe członków nasze rodziny nie są kompatybilne, a my nie chcemy zamawiać dwóch lub trzech okrągłych placków, bo po prostu będzie ich za dużo…Pizza pół na pół to dobre i ekonomiczne rozwiązanie, pozwalające pogodzić gusta smakowe członków rodziny

Właśnie zdecydowałaś, że pizza przez internet to jest to czego Ci dzisiaj trzeba? Świetnie! Wejdź na stronę ulubionej pizzerii i zamawiaj. Tylko bez wyrzutów sumienia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.