Philipiak to producent naczyń do gotowania najwyższej jakości, które gwarantują zdrowe gotowanie
Zdrowie

Philipiak poleca się na Święta!

Marka Philipiak to najwyższej jakości naczynia do gotowania. Można je kupić w różnych zestawach składających się z od kilku do kilkudziesięciu elementów. To między innymi garnki i patelnie, w których możemy bezpiecznie i z satysfakcją gotować dla całej rodziny, bez obaw, że zaserwujemy naszym najbliższym dania wzbogacone o niepożądane elementy mogące się uwalniać z materiałów słabszej jakości. Zestawy naczyń Philipiak to również doskonały pomysł na świąteczny prezent. 

Stawiasz na jakość?

Zdrowe gotowanie to gotowanie w bezpiecznych naczyniach, np. tych marki PhilipiakW gotowaniu dla rodziny najważniejsze są zdrowe produkty, pochodzące z zaufanych źródeł, bogate we wszystkie niezbędne składniki odżywczych, witaminy i minerały oraz sposób ich przetwarzania (im prościej – tym lepiej!). Istotne jest również odpowiednie zbilansowanie wszystkich składników odżywczych, najlepiej zgodne z wytycznymi, które znajdziemy w piramidzie żywienia. Wciąż stosunkowo niewiele osób zdaje sobie sprawę, że bardzo ważnym elementem tego zdrowego gotowania są naczynia, których używamy w naszych kuchniach. Słabej jakości garnki, wykonane z najtańszego aluminium mogą wchodzić w reakcje z jedzeniem, co będzie skutkowało wydzielaniem się do przyrządzanych potraw szkodliwych metali, czy minerałów.

Philipiak to propozycja dla osób, które chcą mieć stuprocentową pewność, że garnek jest tylko garnkiem, a nie dodatkowym kucharzem „doprawiającym” naszą żywność. Wszystkie naczynia Philipiak wykonane są z szlachetnej stali nierdzewnej i zaprojektowane tak, by maksymalnie uprzyjemnić (świetny design!) i ułatwić (perfekcyjne uchwyty, pokrywki oraz korpus i dno garnka) ich użytkowanie.

Zestaw ekskluzywnych naczyń do gotowania w roli prezentu? Doskonały pomysł!Philipiak na prezent? Świetny pomysł!

Jeśli nie mamy pomysłu na świąteczny prezent (lub prezent z jakiejkolwiek innej okazji), to zdecydowanie możemy postawić na markę Philipiak. Dowolny zestaw naczyń będzie uniwersalnym podarunkiem dla kobiety, mężczyzny (ponoć to oni są lepszymi kucharzami!) lub całej rodziny. Tego typu garnki to stosunkowo spory jednorazowy wydatek (zwłaszcza, gdy chcemy kupić maksymalnie funkcjonalny komplet składający się z 20-30 elementów), dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by taki podarunek był prezentem składkowym, od większej liczby osób. W największych, luksusowych zestawach, oprócz garnków (w różnych rozmiarach) i patelni znajdziemy również m.in.: misy z pokrywkami, koszyk do gotowania warzyw, tarkę i łopatkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.