Opaski niejedno mają imię! Mogą być plastikowe i tekstylne, proste i zdobione

Opaski do włosów

Opaski do włosów to jedne z najfunkcjonalniejszych ozdób, które nie tylko zdobią, ale również pozwalają na ekspresowe i efektowne okiełznanie niemal każdej fryzury. Ponadto opaski to typowo dziewczęcy gadżet, którego odpowiednika próżno szukać wśród męskich akcesoriów (nie, te sportowe się nie liczą!). Opaski zakładamy już małym dziewczynkom – wybieramy wówczas te elastyczne i bezpieczne dla małej główki. Starsze dziewczynki, natolatki i kobiety moga już wybierać i przebierać wśród setek wzorów i kolorów. Tę ozdobę możemy również z łatwością zrobić same – wystarczy na zwykłej plastikowej opasce nakleić (np. za pomocą kleju na gorąco) wybrane przez nas ozdoby (kokardki, kwiatki, cekiny…). Gotowi na przegląd opasek?

Tekstylne opaski z cienkiej bawełny idealnie sprawdzą się na główkach niemowląt. Zwłaszcza tych z włoskami, które mogłyby wpadać do oczu.

Niemowlęta uroczo będą wyglądać w tekstylnych opaskach cienkiej bawełny - z dodatkami lub bez

Na specjalne okazje można zaszaleć, choćby z kwiatami. Dużą ilością kwiatów. Tutaj w wersji dla maluchów:

Na specjalne okazje można zaszaleć. Opaska pełna kwiatów? Czemu nie?!

… a tutaj w wersji dla młodych dam:

W rodzajach i roziarach opasek można dowolnie przebierać i wybierać - te bardziej strojne sprawdzą się od święta, a te skromniejsze na co dzień

Kolorową, zdobną opaskę możemy również zrobić sami! Wystarczą minimalne zdolności plastyczne, odrobina fantazji i kilka niezbędnych półproduktów – nie trzeba ich kupować! Wystarczy pogrzebać w szufladach i poszukać różnego rodzaju ozdób, które odpadły z innych akcesoriów.

Opaski DIY mogą być równie eleganckie, jak te, które kupimy w sklepie. Z pewnością będą oryginalniejsze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.