Do you speak English? YES!
Hobby

Nauka języka angielskiego? Zaprojektuj ją!

Cechy najlepszego kursu językowego? Przede wszystkim: skuteczność, ale również… dopasowanie. Nauka języka angielskiego jest tym efektywniejsza, im lepiej dobrana jest do naszych indywidualnych potrzeb, możliwości i oczekiwań. Wybierając zatem szkołę językową warto sprawdzić jej ofertę pod kątem elastycznego doboru zajęć  i możliwości dopasowania kursu do naszych zainteresowań. Aby zaprojektować idealny kurs angielskiego – trzeba koniecznie odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań.

Zdiagnozuj własne potrzeby i oczekiwania

Zacznij naukę języka angielskiego w dobrej atmosferze. Gotowy?Osoby decydujące się na kursy językowe w profesjonalnych szkołach języków obcych szukają możliwości zrealizowania różnych potrzeb. Najczęściej powoduje nami po prostu chęć dokształcenia się i rozwoju – zdajemy sobie sprawę z tego, że w obecnym świecie znajomość języka angielskiego jest po prostu niezbędnym atrybutem każdej chcącej robić karierę i zwiedzać świat osoby. Szukamy zajęć, które nas interesują – tak by nauka była również przyjemnością. Pracownicy zagranicznych korporacji szukają sposobu na opanowanie języka angielskiego zarówno w mowie i piśmie, a młodzi podróżnicy – kładą główny nacisk na konwersację, chcą czuć się pewnie i swobodnie rozmawiając ze swoimi znajomymi z całego świata. Sporo jest również osób, które oczekują kursu, który zagwarantuje im ekspresowe i skuteczne opanowanie języka oraz pozwoli na zdobycie konkretnego certyfikatu językowego.

Nauka języka angielskiego skrojona na miarę potrzeb

Nowoczesne metody nauczania wykorzystują technologie i multimedia - to efektywne połączenieStawiając na indywidualność nie stawiasz wcale na… samotność. Dobra szkoła językowa pozwoli na takie dobranie uczestników kursu, by przyświecające im podobne (lub takie same) cele były źródłem dodatkowej motywacji. Możemy wybierać spośród zajęć o różnej tematyce, elastycznych w zakresie formy i czasu, prowadzonych przez kompetentnych nauczycieli metodami wykorzystującymi nowoczesne technologie (w tym zajęcia multimedialne), a także uczestniczyć w warsztatach i klubach dyskusyjnych  – wszystko winno się odbywać w zgodzie z europejskimi standardami kształcenia językowego. Indywidualny system ewaluacji pozwala na odpowiednie korygowanie kursu, kładzenie nacisku na te elementy kształcenia, które wymagają większego nakładu pracy.

W nauce języka ważne jest wyznaczenie sobie konkretnego celu, a następnie dokładne zaprojektowanie drogi, która nas do niego zaprowadzi. Gotowi? Let’s start!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.