Senior bierze kredyt prze internet
Dzieci

Wszystko można załatwić przez internet

Pokolenie naszych rodziców to ludzie, którzy na własne oczy obserwowali ogromne zmiany zachodzące w świecie, komunikacji, technologii. Gdy byli dziećmi czarno – białe telewizory były absolutnym luksusem dostępnym tylko nielicznym, gdy weszli w wiek nastoletni powoli w domach zaczęły pojawiać się telefony stacjonarne (najczęściej zielone z obrotową tarczą), widzieli jak owe telefony coraz bardziej się zmniejszają ewaluując w kierunku telefonów przenośnych – komórkowych. Z pierwszymi komputerami mieli w przeważającej większości styczność dopiero będąc już dorosłymi ludźmi, naszymi rodzicami.

Okno na świat

Dla nas wszystkie obecne na rynku mobilne urządzenia są tak oczywiste, że ciężko wyobrazić sobie świat bez nich, a Internet nie ma przed nami właściwie żadnych tajemnic – stanowi okno na świat i ułatwia codzienność. Nasi rodzice wszystkiego uczą się od podstaw w wieku, w którym nową wiedzę przyswaja i oswaja się wolniej. Są jednak zdeterminowani, chcą nadążać za swoimi dziećmi i wnukami, chcą korzystać z wszystkich polecanych im udogodnień. Moja mama odkryła zalety Internetu po przejściu na emeryturę – zaczęło się od nieśmiałego wyszukiwania informacji o roślinach, sposobie ich wysiewania i uprawiania (jest zapalonym działkowcem), a obecnie ma konto na portalu społecznościowym, z młodszymi członkami rodziny rozmawia przez Skype, a rachunki opłaca przelewami internetowymi.

Kredyt? Przez Internet!

Rodzice wybierają się późną jesienią na wycieczkę objazdową do Włoch i Hiszpanii. Okazało się, że zaliczkę trzeba wpłacić już teraz, a tata właśnie zafundował sobie nowe opony do samochodu – potrzebowali więc popularnej chwilówki, czyli pożyczki na dosłownie chwilę. Co zrobiła moja mama? Wzięła kredyt przez Internet, stwierdzając przy okazji, że nie rozumie jak można chcieć „zdzierać podeszwy” skoro wszystko można załatwić kilkoma kliknięciami: wchodzisz na stronę pożyczkodawcy, określasz jaką kwotę chcesz pożyczyć i w jakim czasie planujesz ją spłacić. Następne kroki to: wypełnienie formularza z danymi, a po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku – przesłanie symbolicznego grosza potwierdzającego nasz numer konta. Pieniądze otrzymujemy nawet w ciągu 15 minut (dokładną instrukcję krok po kroku znajdziesz TUTAJ).

Taką zaradną mam mamę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.