mleko nan optipro opinie

Mleko NAN OPTIPRO 2 – poznaj moją opinię

Bycie mamą to nie lada sztuka i wyzwanie. Bycie mamą w naszym kraju to istny heroizm. Nie mamy lekko, bo z każdej strony jesteśmy wystawione na ataki i krytykę. A krytykują nas za wszystko – zbyt częste noszenie dziecka na rękach, noszenie w nosidełku, karmienie piersią lub o zgrozo – karmienie mlekiem zastępczym, bo co z ciebie za matka, jeśli nie karmisz naturalnie? Ech, szkoda gadać! Chętnych do dawania rad jest całe mnóstwo. Bo przecież wszyscy inni wiedzą lepiej jak mamy wychowywać nasze własne dziecko. Nie będę walczyć z wiatrakami, bo to nic nie da. Tak było, jest i będzie. Czym chciałam się dziś z Wami podzielić, bo przecież nie wylewaniem z siebie gorzkich żalów? Na tapetę postanowiłam wziąć mleko Nan Optipro 2. Bo jak wiadomo, w pierwszych miesiącach życia dziecka, to właśnie odpowiednie karmienie odgrywa najważniejszą rolę. Wpływa na rozwój maluszka i jego prawidłowy wzrost.

Mleko modyfikowane to nie zło!

Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowlęcia. Wie o tym każda mama. Mleko matki zapewnia maluszkowi idealnie zbilansowaną dietę, chroni przed chorobami i dostarcza wielu innych korzyści. Między innymi wpływa na kształtowanie bliskości między dzieckiem, a matką. Niestety, często bywa i tak, że mama z różnych przyczyn nie może karmić dziecka w sposób naturalny. I tu z pomocą przychodzi mleko modyfikowane – stworzone dokładnie po to, aby zastąpić mleko matki w sytuacji, kiedy karmienie piersią nie jest możliwe. Tego typu mleka pomagają rozwiązać problem wielu mam. A dzięki temu, że są produkowane według ściśle określonych nakazów, stanowią dla dziecka bezpieczną formę żywienia. Naprawdę nie musisz mieć wyrzutów sumienia, że twoje dziecko pije mleko modyfikowane!

mleko nan opinie

Nan Optipro 2 – mój numer jeden!

Wybór mleka modyfikowanego dla dziecka to nie lada wyzwanie! Z ogromną dozą nieśmiałości i lęku podchodziłam do tego zagadnienia. Przeczesałam chyba cały Internet, wpisując hasła typu: mleko nan opinie, aby dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Jako, że jestem matką wariatką, przepytałam też wszystkie koleżanki, aby poznać ich opinie. Wybór padł na mleko Nan Optipro 2. Dlaczego? Bo są to produkty przeznaczone dla zdrowych niemowląt, które z różnych przyczyn już od samego początku nie mogą być karmione piersią. Nan Optipro 2 dostarcza maleństwu wszystkie niezbędne składniki odżywcze, m.in. białko OPTIPRO®, aktywne kultury bakterii i kwasy tłuszczowe, a także składniki mineralne: wapń, żelazo, jog, magnez, selen, cynk.

nan optipro

Mleko Nan opinie

Nie będę ściemniać, że trochę się bałam podać mleko modyfikowane swojemu maleństwu, ale też nie miałam wyjścia. Brzuszek kruszyny zareagował dobrze, dzięki czemu odetchnęłam z ulgą. Nie było płaczu, ani kolek. Póki co, nie było też problemów z zaparciami lub biegunkami. Co ciekawe, mój maluszek bardzo zasmakował w Nan Optipro 2. Nie było więc problemów z codziennym karmieniem. Jakie jeszcze opinie mogę wydać o mleku Nan? Moje dziecko pije to mleko od pierwszego dnia życia i faktycznie się nim najada. Jest spokojne i zadowolone. Co ważne – świetnie się rozwija zarówno pod względem wagi, jak i wzrostu.

Wiem, że dla większości mam najważniejsze są opinie o mleku Nan Optipro 2 dotyczące tolerancji ze strony dziecka. Dla mnie ważne przy wyborze były też inne kwestie: cena, poręczne opakowanie, łatwość przygotowania mleka. Nan Optipro 2 sprawdza się w tych kwestiach doskonale. Podoba mi się też puszka, w której mleko jest dostępne. Bardzo ułatwia przechowywanie. Jestem pewna, że mamy, które po ciemku mocowały się z kartonowymi opakowaniami, docenią ją i to bardzo. Co jeszcze? Mleko łatwo się miesza i przyjemnie pachnie. Więcej opinii na temat mleka Nan Optipro 2 możecie przeczytać tutaj: https://omatkowariatko.pl/czym-sie-kierowac-wybierajac-mleko-nastepne/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.