Naczynia i sprzęty kuchenne stanowią treść każdej kuchni, bez względu na to, czy to kuchnia profesjonalisty, czy amatora

Markę Philipiak polecają gwiazdy…

… a Philipiak poleca się wszystkim. Po prostu. Naczynia tej marki pozwalają na wyższy poziom wznieść nasze gotowanie i przyrządzanie rozmaitych posiłków. Jesteś amatorem? Nie szkodzi! Philipiak polecają gwiazdy, które przecie również (w większości) nimi są. Noże i naczynia tej marki to doskonały pomysł na ekskluzywny prezent. Nikt nie powiedział, że prezentu nie możemy zrobić sobie sami, oczywiście!

Komplet noży

Noże Philipiak polecają gwiazdy i w ogóle się temu nie dziwięNiby zwykły komplet noży, ale… W skład tego doskonale wyglądającego zestawu wchodzą: nóż uniwersalny, nóż do filetowania, nóż do chleba i do mrożonego mięsa, nóż do mięsa i nóż szefa kuchni. Wszystkie elementy zestawu zostały wykonane z najwyższej jakości nierdzewnej stali szlachetnej i doskonale zaprojektowane. Dziwna, niekształtna rączka? Otóż nie! Rączki noży Philipiak zostały tak zaprojektowane, by po odłożeniu narzędzia na blat – ich powierzchnia tnąca nie stykała się z jego powierzchnią. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli nam uniknąć dodatkowej roboty! Ponadto uchwyty są ergonomiczne – ułatwiają trzymanie noża i nawet długotrwałe siekanie nie spowoduje bólu nadgarstka.

Naczynia Philipiak polecają gwiazdy od lat

Naczynia Philipiak polecają się na Wielkanoc i nie tylkoWielkanoc przed nami, a co za tym idzie – wielkie (bądź po prostu większe niż zazwyczaj) gotowanie. Marka Philipiak doceniana jest przede wszystkim za jakość, choć i design zachwyca. Fakt, że przygotowywane w tych garnkach potrawy nie będą wchodziły w żadne reakcje z materiałem naczyń jest nie do przecenienia w obecnych czasach, gdy przychodzi nam walczyć z zanieczyszczeniami wszelkiej maści. Choć w tym przypadku oszczędzimy naszym organizmom szkodliwych metali i pierwiastków serwowanych z ulubionym bigosem. Równie ważne jest to, że zdecydowanie trudniej w nich cokolwiek przypalić (co może z kolei okazać się kluczowe w starciu z natłokiem świątecznych przygotowań) oraz dużo łatwiej jest je utrzymać w błyszczącej czystości (to też ważne, zwłaszcza gdy nie chcemy spędzić świąt przy przysłowiowych garach). Design? Oczywiście! Skoro już inwestujemy niemałe pieniądze w komplet garnków i noży – chcemy, żeby były nie tylko funkcjonalne, ale również po prostu ładne.

Sprawdźcie Panią Gadżet w akcji, a przekonacie się dlaczego markę Philipiak polecają gwiazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.