Nawet niewielką przestrzeń można zagospodarować tak, by była funkcjonalna i ładna, nawet dla trójki rodzeństwa

Kompaktowe łóżka dla dzieci

Duża rodzina i małe mieszkanie? Jeżeli mamy dwójkę lub trójkę dzieci, które do dyspozycji mają wspólny pokój – musimy tak zaplanować tę przestrzeń, by była jak najbardziej funkcjonalna. W pokoju powinny znaleźć się trzy strefy: do spania i wypoczynku, do nauki i do zabawy. Niemożliwe? Możliwe, pod warunkiem, że poszukamy kompaktowych mebli – funkcjonalnych, ale nie zajmujących zbyt dużo miejsca. Łóżka dla dzieci? To na nich można zaoszczędzić najwięcej metrów kwadratowych!

Oto kilka ciekawych rozwiązań, które pozwolą dzieciom porządnie się wyspać.

Pokój dla dwójki! Wystarczy odpowiednio podnieść łóżka, a pod nimi znajdzie się przestrzeń na mnóstwo szuflad, skrytek i miejsce do zabawy. Jeżeli dodatkowo nadamy łóżkom ciekawą formę – efekt będzie zachwycający!

Łóżka dla dzieci na wysokościach? Tak! Funkcjonalne i piękne!

Trzy w jednym? To idealny mebel, w którym wyśpi się aż trójka dzieci – choć sam mebel zajmuje tyle miejsca co jedno, przeciętnej wielkości, łóżko. Rewelacyjne rozwiązanie!

3 w 1 to łóżko dla trójki dzieci, zajmujące około 2 metrów kwadratowych powierzchni

Niezwykle elegancki zestaw, w którym znalazło się miejsce do spania dla trójki dzieci oraz system szafek, szuflad i półek, w których dzieci pomieszczą wszystkie swoje drobiazgi.

Piękny zestaw łóżek i funkcjonalnych schowków dla trójki dzieci

Mamy nieco więcej miejsca w pokoju? W jednym jego kącie możemy ustawić taki oto funkcjonalny zestaw: dwa łóżka dla dzieci na dole i jedno na górze. To świetny pomysł dla trójki rodzeństwa, np. dwóch dziewczynek i chłopca, który zyskuje w ten sposób nieco „swojej” przestrzeni.

Funkcjonalne rozwiązanie do nieco większego pokoju, z dwoma łóżkami na ziemi i jednym podniesionym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.