Spersonalizowane kubki to świetny pomysł na każdą okazję, również na Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela? Prezentowy last minute!

Kto ma dziecko w wieku szkolnym lub przedszkolnym i właśnie uświadomił sobie, że za 3 dni jest Dzień Nauczyciela? Nauczyciele i wychowawcy to ludzie, którzy wkładają dużo pracy i serca w to, by jak najskuteczniej wspierać: nasze dzieci w trakcie ich wspinaczki po ścieżkach edukacji oraz nas, w trudzie wychowania młodych ludzi. Jeśli chcemy im w jakiś sposób podziękować za ich bezcenną pracę – 14 października to jest właśnie ten dzień, w którym można, wypada, a wręcz… trzeba. Co wręczyć nauczycielowi, by poczuł się wyróżniony? 

Kwiaty i bombonierkę wręczyć można zawsze, ale spowszedniały nam one na tyle, że robimy to coraz rzadziej. Czym zatem zastąpić tradycyjny bukiet i słodką bombonierkę? Oto kilka inspirujących pomysłów:

  1. Nauczyciel z powołania to nauczyciel, który przede wszystkim inspiruje swoich uczniów. Bo nauczyciele, trzeba się urodzić...Postaw na personalizację! Spersonalizowane prezenty cieszą się coraz większą popularnością. Personalizacja prezentu to bowiem dla osoby obdarowywanej najlepszy dowód na to, że nam zależy – nie wzięliśmy przecież pierwszej z brzegu czekolady i gotowego bukietu, ale choć kilka chwil zastanowiliśmy się nad tym, z czego nauczyciel może się ucieszyć. Co można spersonalizować? Obecnie właściwie wszystko! Nauczycielowi możemy podarować książkowy kalendarz lub notes z dedykacją wytłoczoną na okładce. W roli prezentu sprawdzą się również: zakładki do książek, breloki do kluczy, kolczyki (jeśli nauczycielka je nosi), kubek na kawę…
  2. Postaw na bon! Być może mamy mgliste pojęcie o zainteresowaniach nauczyciela, bo ledwie 1,5 miesiąca temu go poznaliśmy. W takiej sytuacji możemy podarować mu bon do zrealizowania w dowolnym sklepie, salonie urody lub SPA.
  3. Postaw na DIY! Jeśli większość rodziców jest niechętna kupowaniu prezentów – możecie po prostu przygotować coś razem z dziećmi. Indywidualnie zrobione podarunki, w które uczniowie wkładają serce, są najczęściej dużo cenniejsze niż wszystko, co można kupić za pieniądze. Napiszcie dla nauczyciela książeczkę lub komiks (np. każde dziecko przygotowuje jedną stronę), ofiarujcie ołówki (tyle ołówków, ilu jest uczniów w danej klasie lub grupie) ozdobione przez dzieci, zróbcie album z zabawnymi fotografiami…

Czas start! Zostały nam 3 dni!

Dzień Nauczyciela to świetna okazja, by podziękować za wiedzę i trud włożony w jej przekazanie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.