W Dniu Babci i Dziadka nie powinno zabraknąć kartek z życzeniami - je również dzieci mogą wykonać własnoręcznie

Wkrótce Dzień Babci i Dziadka! Macie prezenty?

Dzień Babci i Dziadka to dwa bardzo szczególne dni dla dzieci i dorosłych. Świętujemy je mniej lub bardziej hucznie w szkołach i przedszkolach oraz w rodzinnym gronie. Jest kawa, herbata i ciastko. No i są prezenty! Powinniśmy jednak pamiętać, że żaden kupiony podarek nie zastąpi tego zrobionego własnoręcznie przez nasze dzieci. Babcie i Dziadkowie z pewnością potwierdzą, że „dzieła” wnuczków są tym, co cieszy ich najbardziej. Jeśli więc nie macie jeszcze pomysłu na podarunek, z którego zrobieniem mogłoby poradzić sobie wasze dziecko – skorzystajcie z którejś z poniższych propozycji. 

Starsze wnuczęta mogą uszyć zestaw fartuszków, ale… nie dla babci! Z zadaniem poradzą sobie również młodsze dzieci, pod warunkiem, że pomożemy im przygotować wszystkie elementy, a zamiast szycia – zaproponujemy klejenie specjalnym klejem do tkanin.

Fartuszek to ciekawy pomysł na prezent! Zwłaszcza taki nietypowy fartuszek, którym babci amoże przystroić swój płyn do naczyń

Pozostając jeszcze w kuchennych klimatach – dzieci mogą przygotować dla Babci i Dziadka muffinki. Ale nie takie, po których nie zostanie ani okruszek! Guziczkowe muffinki w formie obrazka to doskonały pomysł na uroczy prezent!

Guziczkowe muffinki to multikolorowa praca plastyczna, która z pewnością spodoba się Babci i Dziadkowi

A skoro są już babeczki – musi być i herbata! Co powiecie na taką prace plastyczną? Obrazek z pewnością ozdobi kuchnię Babci i Dziadka!

Obrazki 3D przedstawiające kubek z herbatą? Wyśmienity pomysł na prezent dla Babci i Dziadka!

A jeżeli wnuków jest więcej i nie chcą poprzestać na jednym prezencie – mogą przygotować dla Babci i Dziadka „Słoik szczęścia”, do którego wrzucą mnóstwo małych karteczek (starsi mogą na nim napisać złote myśli bądź życzenia, a młodsi namalować mini obrazki). To doskonały prezent, który sprawi Dziadkom wiele radości. I to nie jeden raz!

Słoik szczęścia to doskonały pomysł na prezent dla Babci i Dziadka z okazji ich święta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.