To nie jedno drzewo! To cały brzozowy lasek! Estetyczny i pięknie wykonany
Dom

Drzewo w pokoju dziecka? Namalujmy je sobie!

Chcesz coś zmienić w pokoju dziecka, ale absolutnie nie chcesz babraniny zwanej przez niektórych remontem? Malowanie całych ścian to wyzwanie wymagające dużej ilości farb, taśmy malarskiej, foli, czasu i cierpliwości. O ile trzy pierwsze rzeczy możemy bez problemu kupić w dowolnym markecie remontowo-budowlanym, o tyle już czasu i cierpliwości raczej nie znajdziemy na sklepowych półkach. Myśl o jakiejś zmianie chodzi nam jednak po głowie i nie odpuszcza, podsuwając coraz to nowe wizje… A może by tak namalować drzewo? 

Malowane lub wyklejane drzewo to świetna i uniwersalna ozdoba pokoju dziecięcego ( i nie tylko!). Będzie pasowała zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Samo hasło: „drzewo” to paleta możliwości, również kolorystycznych. A że i mnie chodzi ostatnio po głowie jakaś liściasta myśl – poszperałam w internecie i zebrałam najciekawsze drzewiaste inspiracje.

Oto one:

Delikatne drzewko z białym pniem i kolorowymi listkami, które można dopasować do kolorystyki dowolnego pokoju - w swej podstawowej wersji jest łatwe do namalowanie

Jeśli czujemy, że namalowanie powyższego nas absolutnie przerasta – sięgnijmy po gotowe szablony lub multikolorowe naklejki. W takie drzewo, z tyloma pięknymi detalami, można się zapatrzyć…

Kolorowe drzewko w formie naklejek jest łatwe do zaaplikowania na ścianie i niezwykle efektowne

Możemy również nadać drzewu na ścianie wymiar edukacyjny i zamiast liści namalować litery, cyfry lub jakieś charakterystyczne przedmioty?

Edukacyjne drzewo na ścianie? Idealne rozwiązanie do pokoju dziecka, zwłaszcza tego, które lada moment wkroczy na edukacyjną ścieżkę!

Drzewo na ścianie może być nie tylko ozdobą. Wystarczy trochę pokombinować i na przykład zamiast pnia – postawić podłużną i odpowiednio wysoką półkę na książki. Rewelacyjny pomysł!

Funkcjonalne drzewo to drzewo, którego pień stanowi... wysoka półka na książeczki, można ją wykorzystać na wiele różnych sposobów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.