pizza domino's

Dla małych i dużych – pizza time!

Pizza – ulubione danie małych i dużych. Jak często gości w Waszych domach? Muszę przyznać, że u nas dość często. Zamawiamy ją w momencie, kiedy chcemy zrobić dzieciakom przyjemność lub kiedy nie mamy czasu na ugotowanie tradycyjnego obiadu. Zazwyczaj dniem pizzy jest u nas sobota, aczkolwiek zdarzają się wyjątki od reguły. Dlaczego akurat sobota? Bo to weekend, bo chcemy dłużej poleniuchować w łóżku, bo nie lubimy się spieszyć i nie zawsze od rana chce nam się biegać po sklepach w poszukiwaniu produktów na obiad. Poza tym, tego typu soboty to fajna tradycja. Nasze dzieciaki nie narzekają! Co więcej – dzięki temu nauczyły się, że ten jeden dzień w tygodniu mogą sobie pofolgować, a w każdy inny muszą trzymać się ustalonych zasad, to jest zdrowego żywienia.

Ratunku! Którą pizzerię wybrać?

Oczywiście, niektóre z Was drogie mamy powiedzą, że najlepsza pizza to ta domowa, własnoręcznie przygotowana i upieczona we własnym piekarniku. Nie będę z tym polemizować, bo pewnie tak jest. Ale jeśli chcecie trochę poleniuchować i zrobić sobie 100% dzień lenia, nic się nie stanie, jeśli pójdziecie do pizzerii lub zamówicie pizzę do domu. Serio, świat się przez to nie skończy. Po czym poznać dobrą pizzerię? Na pewno po bogatej ofercie tak, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Poza tym, dobra pizzeria stawia przede wszystkim na dobrej jakości ciasto, co oczywiście czuć podczas konsumpcji. W końcu, dobra pizzeria dba o swoich klientów, co oznacza, że każde zamówienie dostarcza nie później niż do godziny, a dostarczana pizza jest świeża i… ciepła! Mile widziane są też promocje, dzięki którym domowy budżet nie ucierpi za bardzo.

pizzeria domino's

Nasz wybór? Pizza Domino’s

Nasza ulubiona pizza? Zdecydowanie pizza Domino’s! A wierzcie mi, że wypróbowaliśmy kilka po drodze. W Domino’s każdy placek przygotowywany jest wyłącznie z najlepszych składników. Domino’s dba o każdy szczegół zaczynając od starannie wyselekcjonowanej mąki, poprzez mięso, warzywa, na serze, pomidorach i innych dodatkach kończąc. Pizza Domino’s jest przyjemnie chrupiąca, a jednocześnie delikatna i rozpływająca się w ustach. Jest też szalenie aromatyczna, co cudownie rozpieszcza zmysły. Gdybym spytała wszystkich moich domowników, która pizza jest według nich najlepsza i którą lubią najbardziej – jednym głosem odpowiedzieliby, że Domino’s. To nasza sprawdzona pizzeria, do której możemy pojechać w weekend lub do której możemy zadzwonić w piątek i świątek.

domino's pizza menu

Pizza palce lizać! Którą polecamy?

Oczywiście, ile osób, tyle preferencji smakowych. Całe szczęście, mój mąż i moje dzieciaki mają ten sam gust. Dzięki temu w naszym domu nigdy nie ma kłótni o to, którą pizzę wybrać. Zazwyczaj co tydzień zamawiamy inny smak, bo lubimy smakować to, czego jeszcze nie próbowaliśmy. Czasami jednak wracamy do tej najbardziej ulubionej – jest nią Quattro Cheese, w której główną rolę grają sery: ser mozzarella, cheddar, ementalski i aromatyczny ser pleśniowy Bleu d’Auvergne. Jako, że menu Domino’s Pizza jest szalenie zróżnicowane, każdy ma szansę zaspokoić swoje oczekiwania i wymagania. I tak np. klasyka gatunku – pizza Margherita zaskakuje niesamowitym smakiem prawdziwie włoskiego sera Galbani i oryginalnym sosem pomidorowym Domino’s. Jak dla mnie to najlepsza klasyczna Margherita, jaką jadłam w życiu. Fajną opcją dla całej rodziny jest też Americano – z oryginalnym serem mozzarella Galbani, a także polskimi pieczarkami i kiełbasą pepperoni (nasze dzieciaki o dziwo za nią przepadają). W menu Domino’s Pizza znajdziecie także prawdziwą perełkę – pizzę Hypnotica. To niesamowita uczta dla prawdziwych koneserów, zwłaszcza mięsa i sosu BBQ. Z resztą co będę Wam pisać i robić smaka? Odpalcie laptopa, wpiszcie w wyszukiwarkę adres http://www.entuzjascipizzy.pl/ i do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.