Dajcie mi suszarkę, a wysuszę!

 

Każda matka, która ma minimum dwójkę dzieci jest niczym alpinistka – codziennie wspina się na góry… prania! Dzieci potrafią „wyprodukować” codziennie pokaźny stos brudnych rzeczy. Ciężko nam sobie obecnie wyobrazić życie bez automatycznej pralki, a coraz częściej również – automatycznej suszarki. Ja jednak pozostaję wierna tradycyjnym sposobom suszenia – są skutecznie, a dodatkowo gwarantują, że wyprane ubrania pięknie pachną! Zwłaszcza miks: płyn do płukania Lovela oraz słońce i wiatr! Czujecie to? 

Wracając na ziemię… Przetestowałam już chyba wszystkie rodzaje przenośnych suszarek i mam 4 swoje ulubione typy, oto one.

Najpopularniejsza alternatywa dla sznurka rozciągniętego między dwoma drzewami. Funkcjonalna i bardzo pojemna, ale… zajmuje sporo miejsca, więc nie nadaje się do niewielkich mieszkań i zdecydowanie zagraca małe balkony.

Najbardziej znany i najpopularniejszy model przenośnej suszarki - jest funkcjonalny i pojemny, ale zajmuje sporo miejsca

Ten model jest nie tylko ładny i funkcjonalny, ale również zajmuje bardzo małą przestrzeń i nadaje się do postawienia nawet w małych i wąskich pomieszczeniach.

Suszenie prania w niewielkiej łazience to wyzwanie? Nie z taką suszarką! jest zgrabna i zajmuje mało miejsca

Transformers? Nie! Nowoczesna suszarka, której można używać w całości lub rozkładając i wykorzystując tylko potrzebną część.

Pionowa suszarka, która po złożeniu zajmuje naprawdę niewiele miejsca - idealna do małych mieszkań z małymi łazienkami

Ta niewielka suszarka nie pomieści duże ilości ubrań – nadaje się raczej do suszenia bielizny lub niemowlęcych ubranek. Jednak jej ogromną zaletą jest fakt, że nie rozkłada się jej na ziemi, a co za tym idzie – nie zajmuje zbyt dużo miejsca.

Zgrabna suszarka do powieszenia na kaloryferze lub balustradzie balkonu - w zależności od pory roku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.